Palešu dēļu ražošana

Palleteries palešu dēļu ražošanā izmanto kā izplatīto skujkoku, tā arī retāk izmantoto lapu koku. Mūsu kokmateriāli tiek ražoti apaļkoku pārstrādes cehā, kur tie tiek sazāģēti palešu dēļu sagatavēs un kā blakusprodukti tiek ražoti šķelda un skaidas, kas arī tiek izmantoti ražošanā.

Presēto bloku ražošana

2016.gadā tika uzstādīta jauna ražotne presēto skaidu palešu bloku ražošanai. Palešu bloku ražošanā tiek izmantotas skaidas no apaļkoku pārstrādes ceha,tās tiek izžāvētas,sajauktas ar līmi un sapresētas speciālās blokformās,tādejādi iegūstot kvalitatīvus un jau sausus, dažādu izmēru palešu blociņus,tālākai palešu ražošanai.

Kalts žāvēšana

Liela daļa no mūsu saražotās produkcijas tiek žāvēta jaunās un modernās kokmateriālu žāvēšanas kaltīs.Žāvēti kokmateriāli ir ļoti pieprasīti no daudziem mūsu klientiem dažādās Pasaules valstīs,kā arī tiem ir lielāka pievinotā vērtība un mazākas transporta izmaksas uz vienu vienību.

Videi draudzīga darbība

Visos mūsu ražotajos produktos tiek izmantoti atjaunojamie resursi – apaļkoki palešu dēļu ražošanai no mūsu plašajiem mežu masīviem,skaidas palešu bloku ražošanai no apaļkoku pārstrādes ceha,kā arī koksnes šķelda,ko iegūstam no dažādiem koku atgrizumiem,tiek izmantota modernā katlu mājā, lai ražotu siltumu skaidu un kokmateriālu kaltīm.