Par mums

“Palleteries” uzņēmums, kura komanda ir uzkrājusi vairāk nekā 20 gadu pieredzi palešu sagatavju ražošanā. Mēs esam viens no vadošajiem zāģmateriālu ražotājiem Latvijā, kas nodrošina nemainīgi augstas kvalitātes koksnes sagataves palešu un citu iepakojumu ražotājiem.

Mēs augam līdz ar mūsu klientu vajadzībām, lai sniegtu mūsu klientiem visu nepieciešamo un vēl vairāk – izvēloties mūs, mūsu klienti izvēlas stabilu un uzticamu partneri, precīzas un punktuālas piegādes un nemainīgi augstas kvalitātes produkciju klientam nepieciešamajos izmēros.

Ražots Latvijā

Latvija ir viena no zaļākajām Eiropas valstīm, kuras mežainuma līmenis sasniedz 50,3% – meži aizņem pusi Latvijas teritorijas. Mūsu mežos ir sastopama plaša lapu koku un skujkoku daudzveidība, tāpēc kokmateriālu daudzveidības un to pieejamības dēļ kokapstrāde ir viena no mūsu valsts attīstītākajām nozarēm. Latvijā ražoto palešu sagataves – tā ir kvalitāte, ko izvēlas un kurai uzticas visā pasaulē.

Termiņi ir svarīgi

Viens no svarīgākajiem palešu un citu iepakojumu ražošanas aspektiem ir punktualitāte – pat viena nelaikā atvesta krava var kavēt visu ražošanas procesu un klientu uzņemtās termiņu saistības. Tāpēc klientu stingrie termiņu nosacījumi nekad nav sagādājuši mums raizes – mēs zinām, cik svarīga ir katra minūte, un mēs vienmēr ievērojam piegādes termiņus. Tas rada uzticību ilgtermiņa sadarbībā.

Plaša izmēru izvēle

Palešu sagataves parasti tiek piedāvātas bez īpašām modifikācijas iespējām. Mēs esam pielāgojuši savas ražošanas tehnoloģijas klientu vajadzībām, tāpēc pie mums var pasūtīt sagataves tādos izmēros un no tādiem koksnes materiāliem, kādi klientam ir nepieciešami – mēs izgatavojam jebkura izmēra palešu sagataves gan no plaši izplatītajiem skujkoku materiāliem, gan arī no lapu kokiem.

Pasaules pieredze

Mūsu produkciju ik dienu izmanto klienti Vācijā, Ķīnā, Nīderlandē, Apvienotajā Karalistē un citviet pasaulē, un Korejā mūsu produkciju izmanto 20 lielākie palešu ražošanas uzņēmumi. 20 gadu pieredze sagatavju ražošanā, ražošanas kapacitāte līdz pat 5000 m3 mēnesī un ciešā ilgtermiņa sadarbība ar loģistikas uzņēmumiem ļauj mums piegādāt savu koksnes produkciju uz jebkuru pasaules malu.

Mūsu Korejas partneri

Koreja ir viens no mūsu lielākajiem eksporta tirgiem, uz kuru ik mēnesi tiek piegādāti vidēji 60 – 90 konteineri Palleteries koksnes produkcijas, nodrošinot ražošanas materiālus 20 dažādiem lielajiem palešu ražošanas uzņēmumiem.

Vēlaties uzzināt vairāk? Apmeklējiet mūsu Korejas mājaslapu