Laiks iepazīties

Mēs strādājām, lai sniegtu mūsu klientiem visu nepieciešamo un vēl vairāk, tāpēc mūsu komanda nepārtraukti aug līdz ar mūsu klientu vajadzībām. Iepazīstiet mūsu komandu!

Edijs Ošs

Valdes loceklis

+371-29534325

edijs@palleteries.lv

Jānis Beļakovs

Realizācija daļas vadītājs

+371-29550365

janis@palleteries.lv

Kristīne Lāce

Zāģmateriālu iepirkšana un realizācija

+371-26340492

kristine@palleteries.lv

Agra Tone

Loģistikas nodaļa

+371-29110705

agra@palleteries.lv

Ludmila Oša

Biroja administrators

+371-29762761

ludmila@palleteries.lv

SIA Prof tools

Centrālā grāmatvedība

+371-29815999

birojs@proftools.lv

Alex Kang

Palleteries Korea

+82 742 2082

alex@palleteries.lv

Chekan Dzmitry

Palleteries Belarus

+375-29-678-84-80

dzmitry@palleteries.lv

Vilnis Kalniņš

Filiāles Direktors

+371-29228037

vilnis@palleteries.lv

Ivars Linde

Tehniskais direktors

+371-22111890

ivars@palleteries.lv

Arita Upmane

Ražošanas vadītājs

+371-26409659

kuldiga@palleteries.lv

Helmī Veisa

Biroja administrātors

+371-26574407

kuldiga@palleteries.lv